Tarptautiniame Baltijos šalių kultūrizmo ir fitneso čempionate - lietuvių pergalė (0)

8668
2015 m. balandžio 27 d. 10:17
Praėjusį šeštadienį Šilutėje vyko tradicinis Baltijos valstybių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – kultūrizmo ir fitneso rinktinių mačas, kuris baigėsi Lietuvos rinktinės pergale. Antroje vietoje liko latviai, o Estijos atstovai – treti.

Asmeninėse varžybose lietuviai laimėjo keturiose kategorijose. Nugalėtojais tapo jaunimo atstovas Justas Poliakus (Šiaulių „Fortūna“), Marta Alešiūnaitė (kūno fitnesas, Kauno „Lokiai“), Renatas Suleimanovas („men’s physique” kategorija, Marijampolės „Tauras“) ir Tomas Kairys (klasikinis kultūrizmas, Kauno „R. Žeimio sporto klubas“).

Antras vietas užėmė Sandra Čepienė (kūno fitnesas), Rasa Selemonavičiūtė (bikini fitnesas, abi – Jurbarko „Progresas“), Aidas Grybauskas (jaunimo kultūrizmas, Vilniaus „Ultimate Gym“), Liudas Vaisieta („men’s physique” kategorija), Marius Arlauskas (klasikinis kultūrizmas, abu – Marijampolės „Tauras“) ir Tomas Masiulis (kultūrizmas).

Trečias vietas iškovojo Marina Rockina (bikini fitnesas), Edgaras Gladas (jaunimo kultūrizmas, abu – Marijampolės „Tauras“) ir Donatas Radavičius (kultūrizmas, Raudondvario „Donny Gym“).

Baltijos valstybių mačų istorija siekia septinto dešimtmečio pabaigą. Kurį laiką jie nevyko, o po pertraukos buvo atgaivinti 2009 metais. Visuose, išskyrus tik kartą (2010 metais – pirmavo Estija), mačuose triumfavo Lietuvos atletai.