Tarptautinėse šaudymo varžybose Vilniuje - R.Račinsko sidabras ir taiklūs olimpinės čempionės šūviai vyrų finale (0)

1109
2015 m. liepos 7 d. 11:20
Savaitgalį Vilniuje jau aštuonioliktąjį kartą organizuotos tradicinės tarptautinės šaudymo į skraidančius taikinius varžybos „Žalgiris Grand Prix 2015“, kuriose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Prancūzijos, Suomijos, Vokietijos, Lenkijos ir Baltarusijos.

Geriausiai tarp mūsų šalies šaulių pasirodė Ronaldas Račinskas (188+14+12), kuris apvalios aikštelės A grupės rungtyje nusileido tik nugalėtoju tapusiam estui Andrejui Inešinui (193+13+15). Bronzos medalis atiteko latviui Dainiui Upelnieksui (187+14+15).

„Antroji vieta gal ir nėra blogai, visuomet norisi būti pirmam. Penkiabalėje sistemoje savo šaudymą vertinčiau ketvertu su minusu, kadangi nerealizavau visų galimybių. Buvau pasiruošęs geresniam rezultatui. Kaip bebūtų, tai buvo gera treniruotė prieš svarbiausias sezono startus – Europos bei pasaulio čempionatus“, - po „Žalgiris Grand Prix 2015“ varžybų kalbėjo vicečempionu tapęs R.Račinskas.

Tranšėjinės aikštelės rungties stipriausioje – A grupėje geriausiai pasirodė Estijos atstovas Andresas Kullas (179+13+15), antrąją vietą užėmė 2008 m. olimpinė čempionė suomė Satu Makela Nummela (179+14+12), trečiąją – dar vienas estas Urmu Saalistei (178+13+12). Pastarasis sportininkas kovoje dėl trečiosios vietos įveikė lietuvį Rytį Sventicką.

„Varžovai buvo labai stiprūs. Moteris, kuri šaudė finale - Satu Makela Nummela, šiuo metu yra moterų pasaulio reitingo lyderė, o ten tikrai didžiulė konkurencija. Vyrai estai yra taip pat labai stiprūs šauliai. Žinoma, savo rezultatu finale esu truputį nusivylęs, galėjau pasirodyti geriau. Galbūt nuovargis turėjo įtakos, psichologinė būsena ar ilgas tarpas tarp šaudymo serijų lėmė tokį rezultatą“, - pasibaigus tranšėjinės aikštelės rungties šaudymams teigė R.Sventickas.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi