„P.Eigimino atminimo sambo varžybose kasmet didėja dalyvių ir valstybių, iš kurių į Vilnių suvažiuoja sportininkų, skaičius. Šios varžybos yra plačiai žinomos pasaulyje, ypatingai Europos valstybių tarpe, - po pasibaigusių kovų kalbėjo vyriausiasis turnyro teisėjas Feliksas Jankauskas.

Pusę pirmųjų vietų turnyre užima mūsų šalies sportininkai, kurių, žinoma, turnyre dalyvauja daugiau, lyginant su kitų šalių atstovais. Šiemet atvyko labai stipri baltarusių komanda, sugebanti užimti vieną kitą pirmąją vietą. Taip pat pajėgūs kovotojai iš Latvijos, turime dalyvių iš Airijos, Belgijos, Vokietijos. Tai rodo, jog ši sporto šaka populiarėja.“
Šiais metais, kaip jau tapo įprasta Dr. P.Eigmino atminimo turnyre, sportininkai varžėsi devyniose vaikinų ir trijose merginų svorio kategorijose. Geriausiai merginų grupėje tarp lietuvių sportininkių pasirodė rokiškietės Vaiga Čečytė (svorio kategorija iki 56 kg) bei Agnė Šlapelytė (virš 64 kg), tapusios čempionėmis.

Vaikinų grupėje pirmąsias vietas iškovojo vilniečiai Vilius Sasnauskas (iki 48 kg), Aivaras Galatiltis (iki 57 kg) bei Artur Šimanskij (iki 62 kg).
Iš viso mūsų šalies sambo sportininkai iškovojo 5 aukso, 9 sidabro bei 8 bronzos medalius merginų ir vaikinų svorio kategorijose. Tris pirmąsias vietas užėmė Baltarusijos atstovai, dvi – Rusijos, po vieną – Latvijos bei Nyderlandų sambo meistrai.

Kasmet Vilniuje organizuojamas Dr. P.Eigmino atminimo sambo turnyras yra įtrauktas į tarptautinės sambo federacijos (FIAS) varžybų kalendorių.