Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos: Pasaulio taurės etapas ir Šiaulių miesto mero taurė (0)

9853
2019 spalio mėn. 13 d. 13:00
Žirgų konkūrų varžybos - tai ne tik daug ištvermės, tikslumo ir elegancijos reikalaujanti sporto šaka, bet ir pasakiško grožio reginys. Šio renginio koncepcija orientuota ne tik į sportinius pasiekimus, bet ir į žirginio sporto populiarinimą Lietuvoje, platesnį šios sporto šakos pažinimą, vaikų edukaciją, o tuo pačiu VISOS ŠEIMOS pramogą.

Žirginis sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnė ir vis daugiau žiūrovų ir žirginio sporto mylėtojų pritraukianti sporto šaka. Šios varžybos yra rengiamos jau septintus metus iš eilės, ir yra tapusios tradicija, siekiant išaiškinti CSI2* - W/CSIYH1* suaugusiųjų raitelių ir jaunų žirgų grupių nugalėtojus.

Spalio 13 d. (sekmadienį) 16:00 val. prasidės svarbiausia ir didžiausio dėmesio susilaukianti rungtis – Pasaulio taurės etapo Grand Prix ir Šiaulių miesto mero taurės konkūras! Šiame konkūre dėl gražuolės Šiaulių miesto mero taurės varžysis patys tituluočiausi Vidurio ir Rytų Europos šalių, o taip pat ir Lietuvos, raiteliai su pačiais pajėgiausiais ir svarbiausius rezultatus pasiekusiais žirgais!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai