Maždaug trims šimtams į Lietuvą atkakusių „Malmo“ sirgalių buvo patikėta tribūna, esanti po pat spaudos lože. Atėjus mačo petraukai triukšmingi svečiai užsipuolė žurnalistus – kelias minutes viręs žodžių mūšis peraugo į veiksmus, apgadinta aparatūra.

Apsaugos darbuotojai gesinti aistrų atskubėjo tik joms jau pradėjus liepsnoti, bet kartu su policijos pareigūnais padėjo išvengti rimtesnių muštynių.

Primename, kad rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Malmo“ sutraukė daugiau nei 5 tūkst. žiūrovų, aklinai užpildžiusių LFF stadiono tribūnas.

Tačiau palaikymas nepadėjo šeimininkams - po 55 minutę Antono Tinnerholmo pelnyto vienintelio įvarčio Švedijos čempionai šventė pergalę 1:0 ir iškopė į trečią Čempionų lygos atrankos etapą, eliminuodami vilniečius. Pirmas komandų tarpusavio mačas Malmėje praėjusią savaitę pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.