Saviškių neatpažinęs Šaras: kai kurie nebūtų patekę net į dublerius (0)

12137
LKL
2019 m. sausio 21 d. 08:05
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tik pačioje „Betsafe – LKL“ rungtynių pabaigoje sugebėjo palaužti priešpaskutinėje turnyro lentelės vietoje esančią Kėdainių „Nevėžio“ komandą 82:79.

Po rungtynių „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius buvo nusivylęs savo auklėtinių koncentracijos stoka ir nepakankamu užsivedimu. Pasak Šaro, iš vietinio čempionato rungtynių reikia kažką pasiimti, o komanda po pergalės Eurolygoje buvo neatpažįstama.

„Atrodo, žinome jų stipriąsias rankas, bet vis tiek leidome jiems eiti ten. Kažkuriuo momentu prasidėjo kosminis krepšinis iš jų pusės. Bet tai nepasiaiškinimas, turime atrodyti kaip „Žalgirio“ lygio krepšininkai, o šiandien jie nebūtų praėję ir į dublerių komandą. O vardai Europoje yra gana nemaži. Pergalė prieš „Panathinakos“ buvo labai laukta, bet vaizdas šiandien buvo labai prastas“, – spaudos konferencijoje po rungtynių kalbėjo Š. Jasikevičius.
Treneris rungtynėse norėjo daugiau minučių duoti Deonui Thompsonui, suteikti šansą jaunimui ir mažiau Eurolygoje žaidžiantiems krepšininkams, tačiau teko vėl remtis pagrindiniais ir pasitikėjimą jau pelniusiais žaidėjais.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai