Rinktinės įvarčių mašina pažadėjo: reikės darsyk atvažiuoti į čempionatą ir pagerinti rekordus (1)

6313
Mindaugas Augustis | www.DELFI.lt
2022 m. sausio 18 d. 10:15
Per įvartį nuo iškart dviejų pasiekimų liko etatinis komandos 7 m realizuotojas Aidenas Malašinskas. 35-erių Zaporožės „Motor“ (Ukraina) atakų organizatorius per trejas rungtynes iš viso atliko 21 tikslų metimą ir buvo rezultatyviausias rinktinės gretose.

Jis pakartojo lietuvišką rezultatyvumo rekordą Europos čempionate, kuriuo iki šiol dalinosi du 1998 metais pirmenybėse pirmąsyk pasirodžiusios Lietuvos rinktinės žaidėjai: Dalius Rasikevičius ir A. Malašinsko treneris „Motor“ klube Gintaras Savukynas.

Tiesa, tąsyk ekipa sužaidė dvigubai daugiau mačų – šešis. Pirmadienį vieno įvarčio A. Malašinskui pritrūko ir iki rezultatyviausio vienerių rungtynių pasirodymo Europos čempionate pakartojimo.

Rinktinės lyderis į norvegų vartus paleido 8 taiklius metimus – vienu mažiau nei Vaidas Klimčiauskas 1998-ųjų dvikovoje su Čekija. Beje, pastaroji truko ne 60, o 80 minučių, mat grumtynės virė net du pratęsimus. Vis dėlto po mačo A. Malašinskas nesigailėjo, jog teisė į paskutinį 7 m baudinį buvo patikėta L. Juškėnui.

„Gerai, kad mūsų kapitonas taip greitai susigaudė, jog Lukas likęs paskutinis be įvarčio – reikėjo jam duoti šansą „atsidaryti“. O aš nusprendžiau, kad reikės dar kartą atvažiuoti į čempionatą ir pagerinti visus rekordus“, – šypsojosi A. Malašinskas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai