R.Grigo sugrįžimą prie „Žalgirio“ vairo apkartino nesėkmė (0)

182
2010 m. gruodžio 16 d. 00:56
Ketvirtą nesėkmę devintose Eurolygos vyrų klubų krepšinio turnyro rungtynėse patyrė permainų paliesta Kauno „Žalgirio“ komanda. Trečiadienio vakarą Sporto halėje vykusiame mače žalgiriečiai po atkaklios kovos ir pratęsimo rezultatu 89:95 (16:27, 17:25, 27:18, 20:10, 9:15) nusileido Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija) krepšininkams. Kauniečiams šiame susitikime jau vadovavo į vyriausiojo trenerio postą po poros metų pertraukos sugrįžęs Rimantas Grigas, kuris pareigose pakeitė mačo išvakarėse atleistą serbą Aco Petrovičių. Pirmoje akistatoje Vitorijoje pajėgesni buvo kauniečiai, tąsyk išsivežę pergalę rezultatu 92:88. Trečiadienio rungtynėse permainingai žaidę „Žalgirio“ krepšininkai dukart išsikapanojo iš gilių duobių, kai antrame ketvirtyje nuo varžovų atsiliko 19, o prasidėjus ketvirtajam – 16 taškų. Paskutinėmis akimirkomis išplėšę pratęsimą kauniečiai galėjo užsitikrinti vietą TOP-16 etape, tačiau nesulaikomai žaidęs varžovų puolėjas Mirza Teletovičius per papildomas 5 minutes keliais tritaškiais palaidojo Lietuvos klubo viltis.