R. Seibutis: „Žalgiris“ neblogai atrodo, bet aš visada tikiu savo komanda (7)

1197
Martynas Lapinskas, Robertas Narmontas Delfi.TV
2013 m. gruodžio 20 d. 23:27
Komentuodamas negarbingą pralaimėjimą savo žiūrovų akivaizdoje Vilniaus klubo lyderis R. Seibutis nevyniojo žodžių – taip būti negali. „Vistiek Eurolygos komanda („Cvrena Zvezda“, – DELFI), turime tai suprasti ir elgtis atitinkamai. Tiek rungtynių iš eilės pralaimėta, nėra žodžių.. ką čia pasakyti. Viską patys matote, tiesiog nesigauna..“.

Krepšininko manymu jau prastas rungtynių startas parodo, kad ne viskas gerai. Tačiau kas – ar įsitempimas prieš naują trenerį ir sirgalius, ar kitos priežastys, R. Seibutis nežino. Gynėjo teigimu, net ir tokiose rungtynėse reikia iškoti kažko teigiamo ir judėti pirmyn.

„Reikia kažką gero pasiimti iš šių rungytnių, kad ir kaip sunku būtų. Turime surasti stiprybės ir kaip galima greičiau pamiršti šias rungtynes. Dabar rungtynės sekmadienį su „Žalgiriu“, reikia žiūrėti į priekį, laukia žūtbūtinė kova. Aišku, „Žalgiris“ dabar ganėtinai neblogai žaidžia, tikrai nebus lengva, bet aš visada tikiu ir tikėsiu komanda“, – pozityviai mąstyti stengėsi R. Seibutis.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi