Puikiu žaidimu pradžiuginęs M. Kalnietis: nenorėjome liūdnų Kalėdų (0)

1032
Paulius Garkauskas, Rafael Achmedov DELFI.TV
2015 m. gruodžio 2 d. 23:02
Kauno „Žalgiris“ pademonstravo charakterį ir nutraukė nesėkmių seriją. Trečiadienio vakarą kauniečiai itin svarbiose Eurolygos rungtynės pranoko Izmiro „Karsiyaka“ (Turkija) ekipą ir praktiškai užsitikrino vietą tarp šešiolikos geriausiųjų.

Bilietą į TOP-16 etapą žalgiriečiams jau po šio turo garantuotų Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (6/1) pergalė prieš Zieliona Guros „Stelmet“ (1/6) arba „Barcelonos“ (6/1) nesėkmė prieš Atėnų „Panathinaikos“ (3/4).

„Galvoju, kad šiandien laimėtos labai svarbios rungtynės. Buvo labai nelengva situacija, nes porą paskutinių rungtynių tikrai prastai atrodėme. Buvo neramu, kad prieš tokias lemiamas rungtynes neužtikrintai atrodėme. Komplimentas komandai, kad supratome rungtynių svarbą. Supratome, kad vienos rungtynės gali teigiama linkme pakreipti kelių mėnesių darbą. Rotacija šiandien nebuvo didelė, tačiau šiandien vyrams jėgų pakako“, – kalbėjo „Žalgirio“ strategas Gintaras Krapikas.

„Žinojome, kad pralaimėję praktiškai prarastume galimybes patekti į TOP-16 etapą, todėl taip agresyviai pradėjome. Žinojome, kad reikia ir tai padarėme. Džiaugiuosi, kad komanda laimėjo. Prieš rungtynės sutarėme, kad nesvarbu kas kaip sužais, svarbiausia pergalė. Nenorėjome liūdnų Kalėdų. Visi aikštelėje atidavė visas jėgas. Žaidėme agresyviai ir klaidelių buvo daugiau, nei norėtųsi, bet ta agresija mums davė teigiamą poslinkį“, – kalbėjo Mantas Kalnietis.

„Neturėjome kur dėtis, reikėjo rasti savyje jėgų ir išlipti iš tos emocinės duobės. Nuo pat rungtynių pradžios rodėme norą, kovojome. Žaidimas pagreitėjo. Klaidų buvo ir nemažai – kaip Eurolygos rungtynėms jų buvo per daug, bet atsirado energija. Tai duoda teigiamą impulsą“, – teigė R. Seibutis.

Po keleto itin nesėkmingų rungtynių „Žalgirio“ vadovai turėjo ir rimtų pokalbių su žaidėjais.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai