Pristatytas Tokijo 2020 metų olimpinių žaidynių maratono maršrutas (0)

371
REUTERS
2018 m. gegužės 31 d. 11:10
Gegužės 31 dieną, buvo pristatytas oficialus Tokijo 2020 metų vasaros olimpinių žaidynių maratono ir greitojo ėjimo trasos planas.

Jos finišas – staigi įkalnė, vedanti tiesiai į naują olimpinį stadioną.

Skelbiama, kad trasos maršrutas driekiasi pro istoriškai svarbiausias ir populiariausias miesto vietas, pavyzdžiui, Tokijo bokštą ir vadinamuosius Perkūno vartus Asakusoje ir Imperatoriaus rūmus.

Trasos pabaigoje sportininkų laukia neabejotinai dar labiau išvarginsianti maždaug 10 proc. įkalnė, trunkanti kiek daugiau nei tris kilometrus ir vedanti tiesiai į šiuo metu statomą olimpinį stadioną miesto vakarinėje dalyje.

Olimpinė trasa labai primena Tokijo maratono dalyvių bėgimo maršrutą – šis maratonas yra vienas geriausiai žinomų bėgimų, organizuojamų žiemą, tokiu būdu siekiant išvengti vasarą mieste tvyrančio nepakeliamo karščio ir drėgmės.

2020 metų Tokijo vasaros olimpinių žaidynių, kurios prasidės liepos 24 dieną ir vyks iki rugpjūčio 9 dienos, organizatoriai teigia tikslaus maratono starto laiko dar nežinantys, tačiau greičiausiai bėgimas prasidės anksti ryte, kai dar ne taip karšta.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai