Prezidentė palinkėjo olimpiečiams garbingai atstovauti Lietuvai (4)

1731
2014 m. vasario 4 d. 17:03
Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė išlydėjo Lietuvos olimpiečius į XXII žiemos olimpines žaidynes, kurios vyks vasario 7-23 d. Sočyje. Prezidentė sportininkams įteikė Lietuvos trispalvę, palinkėjo sėkmės ir tvirtybės siekiant sporto laimėjimų bei garsinant Lietuvos vardą.

„Lietuvos vėliava - tai mūsų vienybės simbolis. Visa Lietuva stebės jūsų pasirodymus ir kartu jaudinsis dėl jūsų sėkmės. Aukštai iškelkite trispalvę ir ryžtingai priimkite olimpiados iššūkius. Linkiu jums daug stiprybės, atkakliai ir veržliai siekti savo tikslo, garbingai atstovauti Lietuvai“, - sakė prezidentė.

Dalis Lietuvos sportininkų jau išvyko į Sočį, todėl Prezidentūroje apsilankė tik trečdalis rinktinės: D. Rasimovičiūtė, kitas biatlonininkas Tomas Kaukėnas ir kalnų slidininkas Rokas Zaveckas. Visi susirinkusieji sugiedojo Lietuvos himną.

Sočio olimpiados atidarymas vyks šį penktadienį (vasario 7 d.).

Žaidynėse Lietuvai atstovaus dailiojo čiuožimo pora Deividas Stagniūnas ir Isabella Tobias, biatlonininkai Diana Rasimovičiūtė ir Tomas Kaukėnas, slidininkai Ingrida Ardišauskaitė ir Vytautas Strolia. Kalnų slidinėjimo rungtyse dalyvaus Rokas Zaveckas ir Ieva Januškevičiūtė. Agnė Sereikaitė rungsis greitojo čiuožimo takelyje.

Olimpiadoje pirmi jau šeštadienį startuos I. Ardišauskaitė ir T. Kaukėnas.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi

DELFI DĖMESIO CENTRE

Laida ŠIANDIEN 18:30

DELFI Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu

54
DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena su Arnu Mazėčiu

21