Po traumos grįžtantis „Žalgirio“ bokštas liko nustebęs kūno signalais po pirmosios treniruotės (0)

8235
2019 m. sausio 30 d. 20:05
Su komanda trečiadienio rytą į Rusiją išvykęs Antanas Kavaliauskas gūžčiojo pečiais paklaustas apie galimybę jau ketvirtadienį padėti ekipai svarbiame mūšyje siekiant revanšo.

Aukštaūgis paskutinį kartą prakaitą Eurolygos rungtynėse braukė dalyvavo dar prieš didžiąsias metų šventes: gruodžio 21-ąją, kai „Žalgiris“ Kaune įveikė Tel Avivo „Maccabi“.

Sausio pradžioje Kaune vidurio puolėjui buvo atlikta pilvo sienos operacija.

Antanas jau treniravosi su ekipa antradienį. Aukštaūgis liko nustebęs kūno signalais po fizinio krūvio.

„Dar tikrai reikia laiko, kad visiškai būčiau pasiruošęs kovai. Prabėgau keturis kartus pirmyn ir atgal per aikštelę ir uždūsau. Tokia ir savijauta“, – šypsojosi „Žalgirio“ bokštas.

Anot A. Kavaliausko, reabilitacija pavyko sėkmingiau nei tikėtąsi.

„Manėme, kad prireiks keturių savaičių, o dabar teprabėgo trys savaitės“, – šyptelėjo vidurio puolėjas.

Tiesa, pats krepšininkas nesiryžo prognozuoti, ar ketvirtadienį padės ekipai siekti revanšo už nesėkmę pirmame rate: Kaune pralaimėta 83:84.

„Reiktų to trenerio laukti. Galiu psakyti, kad iš šono tikrai nebuvo lengva stebėti kovojančius vyrus ir niekuo negalėti jiems pagelbėti“, – prisipažno A. Kavaliauskas.

Praėjusią savaitę Georgą Bartzoką trenerio poste pakeitęs Rimas Kurtinaitis su savo auklėtiniais namie 60:71 nusileido Miuncheno „Bayern“ ekipai.

Paklaustas, ar „Žalgirio“ strategų štabui lengviau nuspėti pažįstamo trenerio veiksmus, braižą, A. Kavaliauskas susimąstė.

„Rimas – geras treneris, kai kurie deriniai paimti iš praėjusių metų. Gynyba tapo agresyvesnė, greičiau bėga į kontratakas nei prie Georgios Bartzoko. Žaidimo stilius pasikeis.

Kalbant apie varžovų netektis, žinoma, be lyderio Aleksejaus Švedo keičiasi ekipa. Gal „Chimki“ sieks labiau paruošti, apgalvoti savo metimus, kuriuos anksčiau A. Švedas laisvai mesdavo ir pataikydavo. Be to, su nauju treneriu galime tikėtis naujovių“, – prognozavo A. Kavaliauskas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai