Pirmąją „Halls Winter Rally” dieną – dramatiška kova ir su gamta (0)

1284
2017 m. sausio 28 d. 11:53
Naktinis rūkas penktadienį pavertė pirmąją „Halls Winter Rally” pusę tikra drama. Lyderį nuo artimiausių persekiotojų skyrė vos kelios sekundės, o dėl įvairių priežasčių iš greičio ruožų teko pasitraukti keliems ekipažams.

Po šešių naktinių greičio ruožų absoliučioje ralio įskaitoje pirmauja Dominykas Butvilas su „Škoda Fabia R5”, tačiau Martynas Samsonas su „Mitsubishi Mirage” nuo jo atsilieka vos 7,7 sekundės. 17,1 sekundės nuo lyderio atsilieka Giedrius Notkus, tačiau už jo – vos 6 sekundėmis atsiliekantis latvis Janis Vorobjovas.

„Labai daug rūko. Tiesiosiose neįmanoma matyti toliau automobilio priekio. Labai didelis stresas ir važiuoti labai sunku”, - sakė D.Butvilas.

Gamtos sąlygas minėjo ir M.Samsonas.

„Važiuot – kaip į sieną. Tačiau turiu gerą šturmaną ir problemų nėra”, - sakė M.Samsonas, kalbėdamas apie savo šturmaną Mindaugą Varžą.

Jau pirmajame „Vostok Europe” greičio ruože avariją patyrė Vytautas Švedas su „Mitsubishi Lancer Evo X”, į medį rėžėsi Giedrius Firantas su BMW 325. Taip pat dėl gedimo penktadienio varžybas baigė Justas Tamašauskas (BMW M3).

Ketvirtasis „utenainfo.lt” greičio ruožas buvo lemtingas Egidijaus Gelūno ekipažui su „Mitsubishi Lancer Evo IX”, patyrusiam avariją. Pats lenktynininkas buvo nuvežtas medikų apžiūrai.

Penktajame „Vostok Europe” greičio ruože lūžo Evaldo Joteikos automobilio „VW Golf” galinio rato ašis. Paskutiniame penktadienio greičio ruože „shop.pitlane.lt” sugedo Virginijaus Daudžvardžio automobilis „Opel Kadett”.

Šeštadienį lenktynininkų laukia šeši dieniniai greičio ruožai. Net keturis jų žiūrovai galės stebėti iš „Halls” festivalio miestelio, esančio vos už 10 km nuo Utenos.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai