Manto Šerniaus auklėtiniai atsakomajame mače savo aikštėje 89:68 (29:17, 19:13, 22:21, 19:17) antrąkart paeiliui nugalėjo Rakverės „Tarvas“ klubo krepšininkus bei žengė į ketvirtfinalį.

Pasvaliečiai prieš estus pagal bendrą rezultatą laimėjo 183:155. Ketvirtfinalyje „Pieno žvaigždės“ susikaus su Utenos „Juventus“ ir Rygos „Barons/LDz“ poros laimėtoja. Po pirmojo mačo Latvijos klubas turi 24 taškų pranašumą.

M.Šerniaus kariauna varžovus į nokdauną pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, kuomet surengė įspūdingą spurtą 17:1 ir ketvirčio viduryje jau turėjo dviženklę persvarą (19:5).

Antroje mačo dalyje savo dominavimą pratęsę pasvaliečiai trečiąjį kėlinį pradėjo galinga atkarpa 14:2 bei įgijo rekordinį – 30 taškų pranašumą (62:32), kuris vėliau tapo pergalingu.

Susitikimą starto penkete pradėjęs E.Kairys aikštėje praleido 19 minučių, pataikė 10 dvitaškių iš 12, 1 baudą iš 2, atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, 3 sykius prasižengė, 1 kartą suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždžių“ gretose debiutavo Jokūbas Gintvainis, kuris per 11 minučių pasižymėjo 4 taškais (1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą bei surinko 4 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Kairys 21 (10 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 13, Michaelas Dixonas 10, Benjaminas Brustas 9 (1/8 trit.).

„Tarvas“: Brandisas Raley Rossas 28, Juris Umbraško 15, Reinaras Hallikas 10 (2/12 trit.).