Paulius Jankūnas: esame dar ieškojimų kelyje (3)

20288
2018 m. spalio 12 d. 23:03
Pirmas Eurolygos blynas Kauno „Žalgiriui“ prisvilo: po permainingos kovos šeimininkai antroje pusėje neprilygo Vitorijos „Baskonia“ ekipai ir nusileido 79:87. „Baskonia“ praėjusiame sezone buvo viena iš trijų komandų, kurios nepavyko žaliai baltiems įveikti.

„Mačas buvo toks, kokio ir tikėjomės. Varžovai bėgo į greitą puolimą, metė daug tritaškių, vietomis pavyko tai pristabdyti, vietomis – ne.

Pirmoje pusėje jie daug kamuolių atkovojo po mūsų krepšiu bei pelnė lengvus taškus. Daug dar taisytinų dalykų matau, ties tuo ir reikia dirbti.

Sunku atsakyti, kas nutiko antroje rungtynių pusėje, kai varžovai atitrūko 10-0.

Dabar reiktų peržiūrėti vaizdo įrašą kas nutiko ir kodėl sustojome. Gal kažkur neatkovojome kamuolio, gal padarėme klaidą, po tokių dalykų varžovai ir atitrūko.

Kai varžovai pelno lengvus taškus, jie gali pabėgti per minutę.

Lyginant šio sezono ir praėjusių metų „Baskonia“ daug skirtumų nėra, branduolys išliko toks pat, treneris toks pat, žaidžia tokį patį krepšinį, treneris liko toks pat. Žinoma, jie, kaip ir mes, dar ieškojimų kelyje. Bet kokiu atveju, tai labai aukšto lygio komanda.

Kalbant apie mūsų žaidimą, žinoma, tikrai ne viskas pavyko, jei būtų pavykę, būtume laimėję. Yra dar taisytinų dalykų ir turime ties tuo dirbti“, – po mačo teigė P. Jankūnas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai