Pasaulio futbolo čempionato ambasadorė kviečia Anglijos rinktinės sirgalius atvykti į Rusiją (26)

8853
REUTERS
2018 m. liepos 11 d. 11:24
Pirmadienį, liepos 9-ąją, FIFA pasaulio futbolo čempionato ambasadorė ir buvusi „Mis Rusija“ Viktorija Lopyreva pakvietė Anglijos rinktinės sirgalius atvykti į Rusiją palaikyti savo komandos, nepaisant sudėtingų Didžiosios Britanijos ir Rusijos santykių.

„Kaip žinome, Anglija išreiškė labai griežtą požiūrį į pasaulio futbolo čempionatą ir ragino jį boikotuoti. Tačiau dabar mes norime pasakyti Anglijos sirgaliams: susiburkite, atvykite į Rusiją ir palaikykite savo komandą, nes ji pateko į pusfinalį. Aš tikiu, kad negali būti nieko geriau, nei klausytis širdies balso ir atvykti čia palaikyti savo futbolininkų. Manau, tai yra tiesiog kiekvieno anglo pareiga“, - sakė 2018-ųjų FIFA pasaulio futbolo čempionato ambasadorė Viktorija Lopyreva.

Girdama be kliūčių vykstantį pasaulio futbolo čempionatą, 34-erių televizijos laidų vedėja ir modelis tvirtino, kad čempionato „misija atlikta“.

Daug „Reuters“ kalbintų futbolo gerbėjų žavėjosi rusais ir minėjo, kad net miestuose, į kuriuos turistai paprastai retai užsuka, gyventojai veržiasi pagelbėti turistams, neturi išankstinio nusistatymo ir palaiko džiugią atmosferą.

Pasaulio futbolo čempionato ambasadorės V. Lopyrevos užduotis buvo prieš šio renginio pradžią keliauti į jame dalyvausiančias šalis ir skatinti susidomėjimą čempionatu bei sušvelninti šalies įvaizdį, kuriam kenkė baimė dėl netinkamo sirgalių elgesio bei kritika Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi