Paryžiuje nusileidęs futbolo Mesijas: mūsų laukia puikūs metai (18)

713
REUTERS
2021 m. rugpjūčio 11 d. 17:43
Ekstazė Eifelio bokšto šešėlyje: Lionelis Messi Paryžiuje sutiktas it popiežius. Daugiau nei du dešimtmečius kone šventuoju Barselonoje laikytas Leo tarsi Mesijas priimtas ir Prancūzijos sostinėje. Čia Lionelis žais artimiausius du sezonus ir galimai dar trečiąjį. Būtent tokia yra jo ir Paris Saint Germain pasirašyta sutartis.

„Vos atskridęs į Paryžių aš pasijutau laimingas ir supratau, kad dar tikrai turiu noro dirbti, žaisti ir laimėti. Aš čia atvykau siekti pergalių. Manau, kad mes turime tam tinkamą komandą. Mano tikslas yra laimėti UEFA Čempionų lygą dar bent dar sykį. Esu labai dėkingas paryžiečiams, kad jie mane pasitiko taip džiaugsmingai. Patikėkite, matyti, kad tavęs taip laukia, yra neįtikėtinas geras jausmas. Aš įsitikinęs, kad mūsų laukia puikūs metai, kuriais visi tikrai mėgausimės“, – spaudos konferencijoje teigė argentinietis.

Gindamas Katalonijos pasididžiavimo garbę Messi iš viso pelnė beveik 700 įvarčių ir su Barca 10 kartų laimėjo Ispanijos La Liga čempionatą bei 4 sykius – UEFA Čempionų lygą. Tuo metu PSG klubas šiame turnyre per visą istoriją dar nėra triumfavęs. Beje, Paryžiuje Leo vilkės marškinėlius, pažymėtus 30 numeriu, nes jo firminis 10-asis yra užimtas brazilo Neymaro.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai