Pirmajį ketvirtį ekipos pradėjo nerezultatyviai ir sužaidus penkias minutes minimalia persvara pirmavo svečiai (4:5). Tačiau tuomet šešis taškus iš eilės pelnė Rashaunas Broadusas ir „Juventus“ išsiveržė į priekį (10:7). Ketvirtį sėkmingiau baigė Lietuvos čempionai ir po pirmų dešimties minučių pirmavo 15:18.

R. Broadusas antro kėlinio pradžioje išlygino rezultatą (20:20), tačiau svečiai atsakė penkiais taškais iš eilės ir Dainius Adomaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (20:25). Uteniškiai neleido „Žalgiriui“ nutolti (26:29). Jameso Andersono ir Dariaus Songailos vedini kauniečiai ketvirtį sužaidė sėkmingiau ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo 29:36.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai nesulaikė J. Andersono ir žalgiriečiai padidino persvarą iki dviženklės (34:49). Nikita Barinovas sudrebino krepšį dėjimu ir sumažino atsilikimą (41:51), o prieš lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ pirmavo 47:58.

Aikštelės šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir sužaidę atkarpą 9:1 sumažino deficitą (56:59). Iniciatyvos ir vėl ėmėsi J. Andersonas ir svečiai susigrąžino saugesnę persvarą (58:65). Sauliaus Kulvietis pelnė dvitaškį su nesportine varžovų pražanga ir šia situacija pasinaudoję uteniškiai priartėjo (64:65). J. Andersonas pataikė abu baudų metimus (64:67), o „Juventus“ suklydo išsimetant kamuolį iš užribio. Vis dėlto „Juventus“ krepšininkai apsigynė, o R. Broadusas sumažino skirtumą iki minimalaus (66:67). Robertas Javtokas realizavo tik vieną baudos metimą (66:68) ir paliko paskutinei aikštelės šeimininkų atakai 22 sekundes, tačiau pastarieji ir vėl suklydo išsimesdami kamuolį iš užribio. R. Broadusas prametė abu baudų metimus, o J. Andersonas įtvirtino „Žalgirio“ pergalę – 73:68.

„Juventus“: Nikita Barinovas 20 tšk. (6 at. kam.), Rashaunas Broadusas 16 tšk. (7 at. kam., 5 rez. perd.), Saulius Kulvietis 14 tšk. (6 at. kam.).

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 34 tšk. (6 at. kam., 37 naud. bal.), Willas Cherry 9 tšk., Robertas Javtokas 7 tšk.