Pirmąjį kėlinį vilniečiai dažniau buvo priekyje – 10:7, 13:11, 15:13, tačiau antrąjį kėlinį kauniečiai pradėjo spurtu 3:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 17:15.

45 susitikimo minutę granitiečiai pirmavo 4 įvarčių skirtumu – 25:21, tačiau vilniečiai dar sugebėjo atkurti dvikovos intrigą – iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms rezultatas jau buvo lygus 30:30.

Tada prasidėjo nervų karas, kurį šįkart laimėjo Valdemaro Novickio treniruojami auklėtiniai. Kauniečių gretose paskutinėmis akimirkomis du labai svarbius įvarčius įmetė Mindaugas Urbonas. Iš viso jis pelnė 6 įvarčius. Šįkart „Granitą-Gają-Karį“ į pergalę vedė 11 įvarčių (2 iš 7 m) įmetęs Edvinas Balčiūnas, 7 pridėjo Vaidas Drevinskas, po 4 – Deividas Virbauskas ir Egidijus Morkūnas.

Iš vilniečių išsiskyrė Skirmantas Plėta, įmetęs 8 (2 iš 7 m) įvarčius, Artūras Švilpa pasižymėjo 7 kartus, Tomas Bernatavičius – 6, Vaidas Drabavičius – 5, Laurynas Pocevičius – 3 įv.