Septynis taškus pelniusio Vaidoto Volkaus vedini „Nevėžio“ krepšininkai sužaidus dvi minutes pirmavo (9:5). Savo lyderį turėjo ir svečiai – Deividas Gailius per pirmąsias minutes taip pat pelnė septynis taškus ir sumažino deficitą (11:10). V.Volkus tritaškiu metimu pelnė savo 10-ąjį tašką (20:16). D.Gailius trumpam išvedė svečius į priekį (22:23), tačiau tolimu metimu atsakė Marcusas Monroe (27:23). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė klaipėdiečiai ir po pirmų dešimties minučių pirmavo 29:33.

Nerezultatyvią antro kėlinio pradžią pirmieji nutraukė „Neptūno“ krepšininkai (29:36). Justas Sinica pataikė iš toli, dar du taškus pridėjo Arnas Butkevičius ir svečiai nutolo (37:46). Rytis Biliartas efektingu dėjimu šiek tiek sumažino deficitą (41:48). Ekipos ir toliau daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai ir įpusėjus rungtynėms 49:57 pirmavo „Neptūnas“.

M.Monroe pataikė savo trečią tritaškį (54:61), tačiau svečiai suaktyvino gynybą ir nutolo (58:71), o po trijų kėlinių pirmavo 65:80.

Ketvirtą kėlinį klaipėdiečiai pradėjo spurtu 18:0 ir sudėliojo visus taškus ant „i“ (65:98). Šimtąjį „Neptūno“ tašką pelnė Vytautas Šarakaukas, o uostamiesčio krepšininkai pergalę iškovojo rezultatu 116:73.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus 18 tšk., Marcusas Monroe 17 tšk. (7 at. kam., 8 rez. perd., 2 blok., 9 klaidos), Rytis Biliartas 12 tšk.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 14 tšk. (6 at. kam.), Deividas Gailius 13 tšk., Justas Sinica 12 tšk., Keithas Bensonas 12 tšk. (2 blokai), Mustafa Shakuras 11 tšk. (7 at. kam., 4 rez. perd.).