Naktinis Dakaro ralio bivuako gyvenimas iš arti (0)

4105
2014 m. sausio 18 d. 11:55
Iki Pietų Amerikoje vykstančio Dakaro ralio pabaigos lieka viena varžybų diena. Lietuvai atstovaujantys „General Financing – Autopaslauga“ komandos lenktynininkai Benediktas Vanagas ir Andrejus Rudnickis paskutinėje šiais metais dykumos lenktynių atkarpoje startuos iš 26 pozicijos. Su ,,OSCar“ lenktyniniu automobiliu važiuojantis mūsiškių ekipažas vakar sugebėjo beveik 50 minutėmis trasoje aplenkti kitu „OSCar“ važiuojančius lenktynininkus rusą Antoną Grigorovą ir latvį Marį Saukansą.

„Dar laukia viena lenktynių diena. Bet palyginus su tuo, ką mums teko įveikti šiame Dakare, tai beveik niekis. Nors šiandien dalyvių susitikime organizatoriai minėjo, kad tai bus trasa, kurioje atsiskleis tikrieji vairuotojo sugebėjimai. Kaip bebūtų, mes darysime viską, kad 2014 metų Dakarą galėtume pabaigti pravažiavę podiumą“, - kalbėjo B. Vanagas.

Nuo pat Dakaro ralio maratono pradžios iš viso atkrito 91 automobilių įskaitoje važiavę ekipažai, 118 motociklininkų, 33 keturračių vairuotojų ir 26 lenktyninių sunkvežimių technikos. Benediktas Vanagas ir Andrejus Rudnickis priešpaskutinę Dakaro greičio ruožą finišavę 26-ti bendroje įskaitoje klasifikuojami 35-oje vietoje. Tuo tarpu Antanas Juknevičius ir Vytautas Obolevičius vakar dienos greičio ruožą baigę 52-ti, galutinėj turnyrinėje lentelėje užima 56-ąją poziciją.

<b> Tuo tarpu B. Vanago komanda siūlo pasižiūrėti, kaip atrodo naktinis lenktynių miestelio gyvenimas </b>

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai