Milaknis: dabar būtų nuodėmė sustoti ir nebandyti kabintis toliau (0)

2943
Martynas Bendikas
2018 m. balandžio 7 d. 11:51
Penktadienį Pirėjuje po didžiosios pertraukos prabilęs ir kelis svarbius tritaškius pataikęs A. Milaknis teigė, jog slogiai startavusiems žalgiriečiams perlaužti rungtynių eigą leido antroje mačo pusėje atsiradęs susikaupimas. Snaiperis sakė, kad atkrintamosiose pradėti žaisti bus būtina nuo pirmųjų minučių.

„Gal perlaužti rungtynes padėjo pyktis ant savęs. Kažkaip tą pirmą rungtynių pusę žaidėme gėdingai ir beviltiškai. Kažkaip neradome savęs nei puolime nei gynyboje. Ką kažkur tarėmės ir galvojome, nieko nepildėme ir buvo labai blogai.

Antroje pusėje kažkaip jautėsi, kad jie pabėgę, bet reikėjo tik susikaupimo ir šaltos galvos. Antroje pusėje viską kažkaip pakeitėme ir sugrįžome į rungtynes, o paskui, žinote. Rungtynių galas buvo loterija. Jau ne pirmos rungtynės, kai pirmoje pusėje gauname tą šaltą dušą, deficitą, ir tada iš visų jėgų antroje pusėje bandome kapstytis. Iš pradžių neišeina mums taip susikaupti ir sužaisti. Tai daug ką parodo. Atkrintamosiose varžybose tokie sugrįžimai bus dar sunkesni ir galbūt sunkiau išpildomi, nes visai kitaip žais ir priešininkai, kurie sugrįžimų taip lengvai nedalins“, – kalbėjo 8 taškus Pirėjuje pelnęs A. Milaknis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai