Mažajame finale dominavę Lietuvos žolės riedulininkai Europos pirmenybėse iškovojo bronzos medalius (0)

1005
2015 m. liepos 25 d. 16:22
Lietuvos vyrų žolės riedulio rinktinė pergalingai užbaigė Europos IV diviziono čempionatą, kuris visą savaitę vyko Vilniuje. Per rungtynes dėl trečiosios vietos Lietuvos riedulininkai tvirtai nugalėjo Maltos ekipą 4:1 (1:0).

Rungtynes mūsų komanda pradėjo labai susikaupusi ir per visą pirmą kėlinį varžovams neleido sukurti nė vienos pavojingos progos prie savo vartų.

Patys lietuviai sukūrė ne vieną galimybę pasižymėti, bet iki pertraukos tą padaryti pavyko tik rezultatyviausiam komandos žaidėjui Žygimantui Balsiukui. Lietuvos rinktinės saugas 16 min. realizavo 6-ąjį mažąjį kampinį šiame čempionate.

Antrojo kėlinio pirmojoje dalyje Lietuvos rinktinės aistruolius du kartus iš eilės ant kojų pakėlė krašto saugas Karolis Asanavičius. Iš pradžių jis galingu taikliu smūgiu užbaigė asmeninį prasiveržimą dešiniuoju kraštu, o po to kyštelėjo lazdą po komandos draugo perdavimo ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus. Abu savo įvarčius žaidėjas atšventė nerdamas žuvyte ir taip pralinksmindamas ant dirbtinės dangos tokių epizodų nemačiusius komandos draugus ir žiūrovus.

Maltos rinktinė po pertraukos taip pat žaidė ektyviau, bet nesugebėjo realizuoti nė vieno mažojo kampinio, o įvartį pelnė 60 min., kai Johnas Williamsas griūdamas kyštelėjo lazdą po kamuoliuku ir taip perkėlė jį per mūsų komandos vartininką Tomą Mozūrą.

Vis dėlto apie didesnę sėkmę varžovai nespėjo nė pagalvoti. Jau kitoje lietuvių atakoje Darius Jackevičius gavo kamuolį visiškai laisvas Maltos rinktinės vartų zonoje ir galingu smūgiu pasiuntė jį į vartus.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai