Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Petrochemos“ krepšininkai, kurie po sudėtingo Tado Sebežiovo tritaškio įgijo penkių taškų persvarą - 7:2. Netrukus Paulius Kleiza atsakė tuo pačiu, tačiau po poros sėkmingų šeimininkų atakų, jonaviečiai ir vėl atstatė pranašumą - 11:5. Vėliau nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tiesa, kėlinio pabaigoje Ričardas Verbickas taikliu tolimu metimu „Petrochemai“ dar kartą sugrąžino penkių taškų atotrūkį - 24:19.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva-Mantinga“ pagaliau persvėrė rezultatą - Tautvydas Kliučinykas ir Paulius Abramavičius pataikė po tritaškį ir marijampoliečiai įgijo minimalią persvarą - 24:25. Vėliau didesnių permainų neįvyko ir abu klubai didesniu atstumu varžovų nepaleido. Tiesa, paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis idealią ataką su Ignu Labučiu priešakyje suorganizavę sūduviečiai padidino savo pranašumą iki penkių taškų - 35:40.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusi „Sūduva-Mantinga“ neketino sustoti - sėkmingai puolime rungtyniavę svečiai laimėjo atkarpą 7:2 ir padidino turėtą persvarą iki dviženklės - 38:48. Tuo sėkmingas suvalkiečių žaidimas nesibaigė - Giedriaus Žibėno auklėtiniai pridėjo dar aštuonis taškus be jokio varžovų atsako ir po Aurimo Kiežos baudų metimų, svečių persvara išaugo iki penkiolikos - 41:56. Vis tik netrukus „Petrochema“ parodė gyvybės ženklus ir sugebėjo nežymiai priartėti - 50:61. Nepaisant to, bėgant paskutinėms trečiojo kėlinio minutėms, Aurimas Kieža pataikė iš toli, o Aivarui Kvedaravičiui pridėjus dvitaškį, Marijampolės klubo persvara pasiekė šešiolikos taškų ribą - 50:66.

Ketvirtasis kėlinys staigmenų nepateikė - „Petrochemos“ krepšininkams ir toliau sunkiai sekėsi surasti kelius link varžovų krepšio, o „Sūduva-Mantinga“ tuo pasinaudodama didino savo atotrūkį. Ketvirčio pabaigoje Tadas Sebežiovas dar pataikė tritaškį, tačiau netrukus tas pats Kvedaravičius atsakė dvitaškiu ir Marijampolės ekipos persvara buvo daugiau nei įtikinama - 63:83. Per likusį laiką jonaviečiai tik pavieniais veiksmais stengėsi pakeisti rungtynių baigtį, tačiau sūduviečių pranašumas buvo akivaizdus ir pastarieji užtikrintai žengė į lygos pusfinalį - 71:90.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Kleiza (5/6 trit.) 23, Aurimas Kieža 14, Aivaras Kvedaravičius 11, Paulius Petrilevičius (10 atk. kam.), Marius Valukonis ir Paulius Abramavičius po 8.

„Petrochema“: Tadas Sebežiovas 18, Henrikas Vorotnikovas 15, Aurimas Urbonas 11.