Išvakarėse pralaimėjimus patyrusių komandų akistata prasidėjo be žvalgybos. Po pirmojo kėlinio rezultatu 18:16 pirmavo marijampoliečiai, antrajame ketvirtyje Giedriaus Žibėno auklėtiniai dar labiau nutolo – 46:37. Iki didžiosios pertraukos komandas į priekį tempė aukštaūgiai. „Sūduvos-Mantingos“ gretose 13 taškų surinko Paulius Petrilevičius, „Palangos“ ekipai 12 taškų pelnė Adomas Drungilas.

Po pertraukos A. Drungilas nustojo rinkti taškus, o P. Petrilevičius toliau dominavo po abiejais krepšiais. Suvalkiečių komandoje prie aukštaūgio sėkmingai prisijungė du tritaškius pataikęs Matas Sapiega, užtikrintai sužaidė Aurimas Kieža ir ketvirto ketvirčio pradžioje skirtumas tarp komandų išaugo iki rekordinio (73:54). Lemiamo ketvirčio pabaigoje palangiškiai skirtumą aptirpdė perpus (77:67)., bet dar vienas M. Sapiegos tritaškis sužlugdė bet kokias pajūrio viltis pakovoti dėl pergalės. Rungtynes rezultatu 82:68 laimėjo ir NKL bronzos medalius iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

„Sūduva-Mantinga“: P. Petrilevičius 23 (17 atk. kam.), M. Sapiega 13, A. Kieža 12, M. Shustau 9.

„Palanga“: D. Anužis 19 (8 atk. kam.), A. Drungilas 16 (9 atk. kam.), T. Garrison ir E. Kubilius po 8.