Maksvytis išplukdė „Neptūno“ laivą į trečią vietą LKL (0)

2795
LKL
2018 m. birželio 18 d. 07:40
Klaipėdos „Neptūno“ ekipa buvo susidūrusi su dideliais finansiniais sunkumais, komandoje keitėsi jos vadovybė bei sezono eigoje drastiškai pakito ir ekipos sudėtis.

Nepaisant to, „Neptūno“ ekipa sugebėjo pasidabinti „Betsafe–LKL“ bronzos medaliais, kai mažajame finale 3-1 įveikė Panevėžio „Lietkabelį“.

Klaipėdiečių treneris pripažino, kad sezonas buvo itin sunkus ir po rungtynių padėkojo savo žaidėjams už pagirtiną drausmę.

„Dabar jau tikrai lengviau. Padėkojau komandos nariams, tai buvo tikrai nelengvas sezonas, tiksliau, vienas sunkiausių mano karjeroje. Padėkojau visiems žaidėjams, kad rūbinėje sugebėjo išlaikyti komandinę dvasią. Nepasidavėme, surėmėme pečius ir laimėjome seriją.

Pats R. Butautas pripažino, kad pergalę iškovojęs „Neptūnas“ buvo jos vertesnis. „Krepšinyje lygiųjų nebūna, kaip futbole. Visada, kai susitinka dvi komandos, vertesni pergalės yra nugalėtojai. Pagal įdėtas pastangas negaliu turėti priekaištų žaidėjams. Kažko pritrūko, bet tai yra krepšinis, sportas, nugali stipresnis. Noriu padėkoti ir žurnalistams už objektyvų vertinimą bei teisingą kritiką“, – kalbėjo R. Butautas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai