Pirmosiomis rungtynių minutėmis aikštelės šeimininkai nesusitvarkė su Artūru Gudaičiu. Po krepšiu dominavęs aukštaūgis leido svečiams pirmauti (2:4). Kitoje aikštelės pusėje sėkmingu žaidimu atsakė Martynas Mažeika ir Donatas Zavackas (9:4) ir Gintaras Krapikas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po jos taškais apsikeitė Simas Galdikas ir A.Gudaitis. Keturis taškus iš eilės pelnė Deividas Gailius ir „Neptūnas“ įgijo dviženklį pranašumą (17:6). Sėkmingą atkarpą sužaidė ir Mindaugas Girdžiūnas pataikęs iš toli bei pridėjęs du baudų metimus (24:13). Ketvirtį šiek tiek sėkmingiau baigė „Žalgirio“ krepšininkai ir po pirmų dešimties minučių ekipas skyrė 8 taškai – 26:18.

Antrąjį kėlinį kauniečiai pradėjo spurtu 6:0 ir Kazys Maksvytis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po jos įvykiai ir vėl palankiau klostėsi kauniečiams, kurie po Roberto Javtoko dvitaškio išlygino rezultatą (26:26). A.Milaknis tritaškiu persvėrė rezultatą, tačau greitos atakos metu tikslus buvo ir M.Mažeika (32:29). Aikštelės šeimininkams buvo pavykę padidinti pranašumą (36:30), tačiau penkiais taškais atsakė Jamesas Andersonas ir Lietuvos čempionai priartėjo (36:35). Po Dariaus Songailos tolimo dvitaškio kauniečiai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau efektingu dėjimu atsakė Mustafa Shakuras (40:39). P.Jankūnas baudų metimas sugrąžino pranašumą laikinosios sostinės ekipai (40:41).

M.Mažeikos ir D.Gailiaus vedini klaipėdiečiai sėkmingai pradėjo trečią kėlinį ir nutolo (49:41). Kauniečiai atsakė Roberto Javtoko ir Edgaro Ulanovo taškais (51:47). Lukas Lekavičius neleistinai sustabdė „Neptūno“ greitą ataką ir buvo nubaustas nesportine pražanga. Taiklūs keturi Mindaugo Girdžiūno metimai leido uostamiesčio krepšininkams nutolti (57:49). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais baudų metimais ir po 30-ies minučių kovos pirmavo aikštelės šeimininkai – 59:53.

Sim-Sander Vene tritaškiu metimu sumažino kauniečių deficitą (61:60). Dar vieną tritaškį pataikė A.Milaknis, tačiau į tai dvitaškiu atsakė M.Mažeika (64:63). „Žalgiris“ tęsė taiklių tritaškių seriją – šį kartą taiklus buvo J.Andersonas (64:66). Valdas Vasylius dvitaškiu išlygino rezultatą, o kitoje aikštelės pusėje tolimu metimu atsakė D.Gailius (69:68). „Žalgiris“ vedinas J.Andersono vėl išsiveržė į priekį (70:75). V.Vasylius sušvelnino rezultatą, o M.Girdžiūnas likus 38-ioms sekundėms metimu iš po krepšio sugrąžino intrigą (74:75). Iniciatyvos vėl ėmėsi J.Andersonas ir iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 26 sekundėms padidino „Žalgirio“ persvarą (74:77). Po minutės pertraukėlės svečiai pražangomis sustabdė klaipėdiečių ataką, o M.Girdžiūnas realizavo tik vieną baudos metimą (75:77). Vienu taikliu baudos metimu atsakė ir S.Vene (75:78). M.Girdžiūnas ir vėl pataikė vieną baudos metimą (76:78), o J.Andersono ranka nedrebėjo (76:80) ir „Žalgiris“ iškovojo pergalę.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 16 (7/11 dvitaškiai), Mindaugas Girdžiūnas (9/12 baudų metimai) ir Deividas Gailius (5/8 dvitaškiai) po 14, Mustafa Shakuras 10 (4 rez. perd.).

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 16 (6 atk. kam.), Artūras Milaknis (3/8 tritaškiai) ir Artūras Gudaitis (4/5 dvitaškiai) po 14, Robertas Javtokas 9 (8 atk. kam.).