Rungtynes abi komandos pradėjo taikliais dvitaškiais (2:2). Tačiau tada spurtą 4:0 surengė vilniečiai ir šiek tiek nutolo (6:2). Prabėgus kiek daugiau nei pusei kėlinio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams pavyko vėl išlyginti rezultatą (6:6). Pasvaliečiai sugebėjo išsiveržti į priekį, tačiau paskutinėje „Lietuvos ryto“ atakoje Mindaugo Lukauskio tolimas metimas pasiekė tikslą ir rezultatas tapo lygus – 15:15.

Prasidėjus antrajam kėliniui vilniečiai spurtavo 4:0 (19:15). Į aikštės šeimininkų atkarpą iškarto sureagavo ir svečiai, surengdami tokį patį spurtą (19:20). Po Gedimino Oreliko tritaškio metimo vilniečiai padidino pranašumą iki didžiausio šiose rungtynėse (31:27). Tačiau tuomet dar stipresniu spurtu (2:8) atsakė pasvaliečiai ir išsiveržė į priekį (33:35). Po dviejų kėlinių priekyje minimalia persvara buvo „Lietuvos rytas“ – 38:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu tolimu Laimono Kisieliaus metimu (38:40). Tačiau tuomet 4 taškais atsakė vilniečiai (42:40). Po penkių iš eilės Mike’o Moserio taškų iš eilės „Lietuvos rytas“ atitrūko 7 taškais (53:46). Po Kyle’o La Monte’o taiklių baudų metimų skirtumas sumažėjo 1 taško (53:52). Traviso Leslie taiklus tritaškis metimas „Lietuvos rytui“ sugrąžino turėtą 7 taškų pranašumą (62:55).

Nors kėlinį tolimu metimu pradėjo L. Kisielius, tačiau į jį iškart atsakė Billy Baronas (68:62). Tolimą metimą pridėjo ir Gediminas Orelikas, taip padidindamas persvarą iki 9 taškų (71:62). Aidas Viskontas tolimu metimu nubraukė vilniečių pranašumą iki 4 taškų (77:73). Po Gyčio Sirutavičiaus tritaškio metimo rezultatas tapo lygus (78:78).

Likus minutei iki kėlinio pabaigos dviem taškais priekyje buvo pasvaliečiai (80:82). A. Viskontas pridėjo du taškus (80:84), B. Baronas sumetė baudų metimus (82:84). Du baudų metimus pataikė ir G. Sirutavičius (82:86), bet B. Baronas smeigė sudėtingą tolimą metimą (85:86). Vieną baudos metimą pataikęs G. Sirutavičius paliko laiko paskutinei vilniečių atakai, tačiau ji buvo nesėkmingą ir pergalę iškovojo svečiai – 87:85.

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Lukauskis 17 (2/8 trit.), Billy Baronas 14 (4/8 trit.), Gediminas Orelikas 13 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Antanas Kavaliauskas 12 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 20 (9 atk. kam., 27 naud. bal.), Evaldas Kairys 15, Laimonas Kisielius 13 (5 rez. perd.), Alexanderis Ayemere Oriakhi 10 taškų (8 atk. kam.).