„Lietuvos rytas“ namuose neatlaikė „Bešiktaš“ atakų (1)

1589
Martynas Lapinskas, Rinatas Chairulinas, DELFI TV
2014 m. sausio 9 d. 00:37
Vilniaus „Lietuvos rytas“ po dvejų metų pertraukos grįžo į Europos taurės varžybas. Po nesėkmingo pasirodymo Eurolygoje vilniečiai pralaimėjimu pradėjo ir antrą pagal pajėgumą Senojo žemyno klubų turnyrą. Pirmose P grupės rungtynėse jie namuose 101:103 nusileido Stambulo „Bešiktaš“ ekipai.

Po rungtynių sostinės ekipos treneris Aleksandro Petrovičius skundėsi prasta gynyba ir teigė, kad per paskutiniąsias minutes jo žaidėjai išnaudojo daug daugiau jėgų nei per visas rungtynes iki tol.

Nepaisant pralaimėjimo jau pirmose Europos taurės rungtynėse namų arenoje, treneris išliko optimistiškas.

„Manau, kad tai gali būti puikus pavyzdys kaip neturime žaisti rungtynių pradžioje. Vėliau darėme viską, kad išvengtume pralaimėjimo“, – pabaigė A. Petrovičius.