LeBronas Jamesas atskleidė, kaip jaučiasi komanda po Bryanto netekties (0)

2349
REUTERS
2020 m. vasario 4 d. 11:27
Treniruotės metu LeBronas Jamesas reporteriams papasakojo apie nuolatinį emocinį iššūkį, su kuriuo susiduria jo komanda žuvus Kobe Bryantui.

„Klausykite, kiekvieną kartą vykdami į rungtynes laukiame kažkokių emocijų antplūdžio, nes Kobe Bryanto įtaka buvo didžiulė. Tiek kaip priešininko, tiek kaip puikaus sportininko, siekiančio pergalės. Mes tai suprantame ir toliau vienas kitą palaikysime, kad ir kas nutiktų. Po tragedijos pradėjome jaudintis, vis prisimename pirmąsias rungtynes namuose. Visgi esame broliai, galime atsiremti vienas į kitą ir kartu ištverti, ko gero, sunkiausias savaites gyvenime. Taip ir darysime.“, - sakė LeBronas Jamesas.

Po K. Bryanto mirties žaistas pirmąjį mačą „Lakers“ pralaimėjo, tačiau savaitgalį sugebėjo įveikti Sakramento „Kings“ rezultatu 129 :113. Likusių sezono rungtynių metu legendinio krepšininko netektis tikriausiai bus pagerbiama tylos minute ar kitais veiksmais.

„Lakers“ vyriausiasis treneris Frankas Vogelis sakė, kad ekipos sudėtyje esantys patyrę veteranai padeda sutelkti dėmesį į pergales tvyrant liūdesiui dėl netikėtos buvusio vieno geriausių komandos žaidėjų, jo dukters ir septynių kitų žmonių žūties.

Rekomenduojame

Naujausi