09:00 2016 sausio mėn. 17 d.

Laisvą Dakaro dieną B. Vanago komanda lankė mažuosius Argentinos ligoniukus (0)

656
pitlane
2016 sausio mėn. 17 d. 09:00
Laisvą dieną Dakaro ralyje turėjusi Benedikto Vanago atstovaujama „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komanda ją skyrė ne tik sportinio „Toyota HILUX“ bolido profilaktikai. Greičiausias Dakaro lietuvis ir šturmanas iš Lenkijos Sebastianas Rozwadowskis lankėsi Saltos miesto vaikų ligoninėje. Į ją Lietuvos komandą pakvietė savanorių organizacija „Rankos, kurios padeda“.

„Argentina Dakarui duoda labai daug dėmesio. Mažiausia, ką mes galėjome padaryti, tai atsidėkoti tuo pačiu Saltos miesto vaikams. Su komanda aplankėme didžiulę ligoninę, kurioje vienu metu gydomi apie tūkstantis vaikų. Norėjome bent minimaliai pasidalinti dėmesiu,“- pasakojo Dakaro ralį įpusėjęs B. Vanagas.

„Žmonės Argentinoje yra tokie patys, kaip ir visur, tačiau pastebėjau, jog ligoninėje yra daug vaikų, kurių traumos susiję su eismo įvykiais. Nors kelių eismo taisyklės tiek Europoje, tiek Argentinoje yra panašios, bet jų laikymasis labai stipriai skiriasi. Čia žmonės labiau atsipalaidavę. Aplankius vaikus ligoninėje pamatai tokių vaizdų, kokių niekam nelinkėčiau,“ - įspūdžiais po vizito ligoninėje dalinosi lenktynininkas.

Drauge su komandos nariais B. Vanagas aplankė kelis skyrius, bendravo su vaikais, juos slaugančiomis mamomis, artimaisiais, ligoninės personalu. Ligoniukams ir juos slaugančioms mamoms lenktynininkai įteikė slaugą lengvinančių dovanų bei lietuviškos atributikos. Ją, pasinaudoję „Lietuvos paštu“, skubiai į Saltą atsiuntė Lietuvoje likę B. Vanago kolegos.

Po septynių etapų B. Vanago ir S. Rozwadowskio ekipažas Dakaro ralyje užima 27 vietą. Antroji lenktynių pusė prasidės šiandien ir tęsis iki sausio 16 dienos. Iki tol sportininkai įveiks dar 6 greičio ruožus. Lenktynių finišas numatytas Argentinos sostinėje Buenos Airėse.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai