„Krepšinio zona“: apie karštą LKL posėdį, Pešičiaus kirtį ir Eurolygą be Čeponio (3)

14380
2018 m. lapkričio 20 d. 11:43
Nors LKL šiemet Europos lygų reitinge pakilo į 9-tą vietą, naujų iššūkių ir darbų lygai tikrai netrūksta. Štai pirmadienį vyko kaip niekada karštas visuotinis susirinkimas, kuriame buvo balsuota dėl Panevėžio „Lietkabelio“ ir Prienų „Skycop“ licencijų perkėlimo naujiems juridiniams vienetams. Dauguma tam visgi nepritarė.

Sujudimas vyksta ir Vilniuje, kur „Ryto“ direktoriaus kėdę paliko Darius Gudelis, o Alberto Blanco metė kaltinimus komandai slėpus mokesčius. Tuo metu Alytaus savivaldybė sudavė rimtą smūgį „Dzūkijos“ ekipai, kai netikėtai atšaukė pažadėtą 200 tūkstančių eurų paramą.

Atvykdamas į Kauną LKL įgėlė „Barcelonos“ treneris Svetislavas Pešičius, pareiškęs, kad lyga yra nekonkurencinga. Iškelta idėja padidinti LKL komandų skaičių iki 12-os. Be to, prie pabaigos artėja Arvydo Sabonio prezidentavimas Lietuvos krepšinio federacijoje.

Visos šios temos – DELFI laidoje „Krepšinio zona“ su žurnalistu Gediminu Inčiūra, LKL prezidentu Remigijumi Milašiumi ir TV komentatoriumi Vaidu Čeponiu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai