Kokie pasaulio čempionate naudojamos VAR sistemos privalumai ir trūkumai? (0)

5829
2018 m. birželio 26 d. 12:02
Dramatiškai iki paskutinių sekundžių vykę mačai B grupėje kulminaciją pasiekė per teisėjų pridėtą laiką: 90+1 min. ispanus nuo pralaimėjimo išgelbėjo Iago Aspas, o 90+3 min. pergalę ir pirmą vietą grupėje iš portugalų atėmė Karimas Ansarifardas, realizavęs 11 metrų baudinį.

Įdomu, kad abu šie epizodai arbitrų buvo peržiūrinėjami pasitelkus VAR sistemą, kuri jau dabar kelia nemažai diskusijų čempionate. Jei nors vienas iš jų būtų nuspręstas kitaip, B grupės nugalėtoja būtų Portugalija.

„Taigi, mano nuomone, tiek gerbiamasis Gianni Infantino, tiek FIFA – visi vieningai sutaria, kad VAR sistema turi trūkumų. Ji tikrai turi esminių trūkumų, tokia realybė. Daug skundų. Žiūrėkite, vienintelė komanda, kuri Portugalijos ir Ispanijos grupėje nesiskundė, yra Irano rinktinė. Mes nesiskundėme. Mes paprašėme paaiškinimo. Paprasčiausiai skubiai kreipėmės į FIFA. Jie atsisakė tai padaryti. Neva atsiųskite laišką, mes jums atsakysime per kitą Pasaulio čempionatą. O mes tiesiog norime žinoti, kas teisėjauja. Kas priima sprendimus. Turime teisę žinoti. Žmonės turi teisę žinoti“, - piktinosi Irano futbolo rinktinės treneris Carlosas Queirozas.

Kokie VAR sistemos privalumai ir trūkumai speciolioje DELFI TV Gyvai laidoje disktavo ekspertai Aurelijus Skarbalius ir Nerijus Vasiliauskas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai