Klaipėdiečiai laimėjo seriją iki trijų pergalių rezultatu 3:2, o po lemiamu tapusio susitikimo mintimis apie rungtynes pasidalijo uostamiesčio klubo vairininkas Rytis Vaišvila.

Rytis Vaišvila (Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“): „Pagrindinis pergalės faktorius - mums pavyko sustabdyti varžovų komandos lyderius, amerikiečius.

Visose rungtynėse, išskyrus pirmąsias, jie mesdavo po dvidešimt ar daugiau taškų. Pirmose rungtynėse ir šiandien sugebėjome įrodyti savo pranašumą, stabdyti minėtus legionierius. Labai noriu padėkoti savo krepšininkams už kovingumą.

Kuomet vilniečiai buvo priartėję, minutės pertraukėlės metu prašiau savo vyrų nusiraminti. Mums tiesiog reikėjo žaisti savo žaidimą, komandiškai ir be chaoso. Tai ir pasiteisino.“