Klaidų lavina palaidojo „Žalgirio“ pergalės viltis (0)

14
2010 m. gruodžio 3 d. 02:02
Antrą nesėkmę iš eilės Eurolygos vyrų klubų krepšinio turnyre patyrė Kauno „Žalgirio“ komanda. Ketvirtadienio vakarą Sporto halėje vykusiame septintojo turo mače žalgiriečiai rezultatu 68:71 (21:18, 13:17, 22:18, 12:18) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) ekipai, tačiau išsaugojo antrą vietą A grupėje. Kauniečius lenkia būtent „Maccabi“ krepšininkai, kuriems šeštoji pergalė leido įtvirtinti lyderių poziciją ir pravėrė duris į TOP-16 etapą. Pirmą kartą šį sezoną namuose pralaimėjusio „Žalgirio“ sąskaitoje – 4 pergalės ir 3 pralaimėjimai. Pirmoje klubų akistatoje Tel Avive žalgiriečiai taip pat patyrė nesėkmę – 70:86. Ketvirtadienio rungtynėse atkakli kova vyko visas 40 minučių, o pirmaudavo tai viena, tai kita komanda. Sužaidus 35 minutes „Žalgiriui“ pavyko susikrauti didžiausią mače turėtą pranašumą (62:54), bet lemiamą atkarpą kauniečiai pralaimėjo 6:17. Nesėkmingą pabaigą vainikavo keturios klaidos per paskutines pusantros minutės. Dukart suklydo DeJuanas Collinsas, o lemtingą dūrį „Žalgiriui“ smeigė likus 10 sek. tritaškį pataikęs Chuckas Eidsonas. Būtent prarasti kamuoliai buvo didžiausia trenerio Aco Petrovičiaus auklėtinių problema – per visas 40 minučių kauniečiai suklydo net 28 kartus. REKLAMA