Rungtynių pradžioje Vidmanto Sragauskio vedami „Prienai“ išsiveržė į priekį (5:2). Vaidas Čepukaitis pelnė 4 taškus iš eilės ir svečiai iš Utenos įgijo minimalų pranašumą (5:6). Komandų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (10:10). Antrojoje ketvirčio pusėje „Juventus“ krepšininkai spurtavo 19:8 ir sužaidus pirmąjį rungtynių kėlinį svečiai turėjo dviženklį pranašumą – 18:29.

Antrąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo Simonas Kymantas, tačiau jam 7 taškais iš eilės atsakė „Juventus“ krepšininkai (20:36). „Prienų“ ekipa pelnė net 13 taškų be atsako ir atsilikimą sumažino iki 4-ių (35:39). Simas Buterlevičius nutraukė „Juventus“ taškų badą, bet jam trimis taškais atsakė Dominykas Milka ir po dviejų kėlinių pirmavo svečiai – 38:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje abiejų klubų krepšininkai keitėsi taikliais metimais (44:44). D.Milkos bei Martyno Linkevičiaus pastangomis „Prienai“ spurtavo 11:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (55:44). Svečiai atsakė spurtu 7:0 ir deficitą sumažino iki 4-ių taškų, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai padidino savo pranašumą ir po trijų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 62:53.

Lemiamą ketvirtį V.Čepukaičio vedami „Juventus“ krepšininkai pradėjo spurtu 6:1 ir sumažino turėtą deficitą (63:59). D.Milka dvitaškiu padidino šeimininkų pranašumą, tačiau tada net 17 taškų be atsako pelnę uteniškiai įgijo dviženklį pranašumą (65:76). Rungtynes taikliu dvitaškiu užbaigė Gediminas Maceina, tačiau pastarojo ekipa turėjo tenkintis pralaimėjimu. Galutinis rungtynių rezultatas skelbė „Juventus“ krepšininkų triumfą – 67:76.

„Juventus“: Simas Buterlevičius 16 (8 atk. kam.), Valdas Dabkus 14, Vaidas Čepukaitis 13, Arvydas Šikšnius 12 (9 rez. perd.) taškai.

„Prienai“: Dominykas Milka 27 (12 atk. kam), Martynas Linkevičius 12 (10 atk. kam), Gediminas Maceina 8, Vidmantas Sragauskis 6 taškai.