Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po Arvydo Šikšniaus tolimo metimo pirmavo (7:2). Iniciatyvos ėmėsi Paulius Ivanauskas, kuris pelnė 5 taškus iš eilės ir priartino savo (11:9), o po Dominyko Milkos taškų svečiai persvėrė rezultatą (11:13). Po pirmo kėlinio „Juventus“ pirmavo minimalia persvara.

Antrą ketvirtį aikštelės šeimininkai pradėjo spurtu 8:2 ir nutolo (24:17). „Juventus“ nesustabdė D.Milkos, kuris karaliavo baudos aikštelėje ir neleido varžovams dar labiau pabėgti (28:22). Ketvirtį taškais baigė Edgaras Stanionis bei Saulius Kulvietis ir „Juventus“ po dviejų kėlinių pirmavo (34:24).

Trečią kėlinį sėkmingiau pradėjo Utenos ekipa, kurios gretose išsiskyrė Valdas Dabkus ir S.Kulvietis (39:24). Aikštelės šeimininkai ir vėl nesulaikė D.Milkos, šis pelnė dvitaškį su varžovo pražanga ir sumažino deficitą (41:27). Ketvirtį tolimu metimu baigė Lee Humphrey ir po 30-ies minučių kovos „Juventus“ pirmavo (50:34).

Domantas Šeškus lemiamą ketvirtį pradėjo pataikydamas du tritaškius iš eilės (52:42). Tačiau iniciatyvos ėmėsi Nikita Barinovas ir Simas Buterlevičius ir aikštelės šeimininkai susigrąžino didesnę persvarą (62:47). Kėlinį „Juventus“ baigė užtikrintai ir iškovojo pergalę 68:53.

„Juventus“: Valdas Dabkus 11 tšk., Vaidas Čepukaitis 10 tšk., E.Stanionis 9 tšk.

„Prienai“: Dominykas Milka 20 tšk. (10 at. kam.), Domantas Šeškus 13 tšk., Paulius Ivanauskas 12 šk.