Praėjus trejiems metams ekspedicijos aplink pasaulį dalyviai grįžo prie Havajų salų krantų. Jų kelionė neturi precedento – Žemę jie apiplaukė kanoja.

Ekipažas naudojo tik senovinius navigacijos metodus. Komanda stebėjo saulės ir žvaigždžių padėtį, bangų judėjimą ir paukščių elgesį, kaip tai darė Havajuose įsikūrę Polinezijos jūreiviai, teigiama jūrininkų bendruomenės interneto svetainėje.

Laivas buvo pastatytas pagal senovės polineziečių naudotos dviejų korpusų kanojos pavyzdį. Interneto svetainėje teigiama, kad šia kelione siekta atkreipti dėmesį į rūpinimąsi planeta.

Pasveikinti ekipažo susirinko dešimtys tūkstančių žmonių. Jie šaukė palaikymo žodžius ir mojavo nacionalinėmis vėliavomis. Kai kurie vilkėjo tradicines havajietiškas strėnų juostas.

Kanojos sugrįžimo proga į Honolulu buvo surengta spalvinga ceremonija. Miesto meras Kirkas Caldwellas įteikė kanojos šturmanui miesto raktus.

Laivas įveikė daugiau kaip 40 tūkstančių jūrmylių ir švartavosi 150 uostuose. Plaukimo metu kanoja stojo Brazilijoje, Australijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Panamoje, Galapagų salose, Balyje ir Mauricijuje.