Jokubaitį nustebino Atamano išsišokimas: nesu matęs nieko panašaus (0)

10979
Tomas Ramanskas, specialiai „Delfi“ iš Barselonos
2022 m. sausio 14 d. 10:23
Ne Nikolai Mirotičiui, ne Cory Higginsui ir ne Kyle'ui Kuričiui. Lemiamos atakos prieš Eurolygos čempionus metu „Barcelona“ kamuolį patikėjo Rokui Jokubaičiui ir šis komandos nenuvylė.

21-erių metų lietuvis šaltakraujišku veidu įkirto į baudos aikštelę ir su praėjusio sezono turnyro MVP Vasilijės Micičiaus pražanga pataikė dvitaškį nuo lentos bei užtikrino katalonams pergalę 82:77. Iš viso Ramybėlės pravardę jau senokai užsitarnavęs R. Jokubaitis per ketvirtą kėlinį pelnė trečdalį visų „Barcos“ taškų – 7 iš 21, o apskritai finišavo su 16 ir rezultatyviausio žaidėjo nugalėtojų gretose vardu.

Kalbėdamas su „Delfi TV“ laidos „Šaro Barsa“ autoriumi Tomu Ramansku R. Jokubaitis pabrėžė ir Sausio 13-osios reikšmę. Digital Matter icon „Tribūnose mačiau keletą Lietuvos vėliavų, nes mūsų šaliai tai labai svarbi diena. Taigi jausmas buvo tikrai ypatingas“, – pasakojo Lietuvos talentas. Jis pridūrė, kad po dviejų iš eilės Eurolygoje patirtų nesėkmių „Barcelonai“ nebebuvo, kur trauktis. „Mums nereikėjo papildomos motyvacijos šioms rungtynėms, nes pastaruoju metu buvome prastos formos. Supratome, kad šį kartą negalime pralaimėti ir viskas. Žinoma, visada sunku žaisti su jais, bet atlikome pakankamai gerą darbą gynyboje, o tuomet ir užpulti lengviau“, – dėstė lietuvis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai