Lietuvos čempionai rungtynes pradėjo spurtu 5:0. Svečiams pirmuosius taškus pelnė Arvydas Gydra, o po jo tolimo metimo skirtumas sumažėjo iki keturių taškų (11:7). Kauniečiams nepavyko atitrūkti ir po Tomo Dimšos ir Willo Cherry taškų, nes tolimu metimu atsakė ir Raimundas Danys (18:14). Ketvirčio pabaigoje ekipos apsikeitė taikliomis atakomis ir kauniečiai buvo priekyje – 22:18.

Igno Razučio dvitaškis dar labiau priartino svečius (22:20). Pirmuosius kauniečių taškus antrajame kėlinyje sužaidus keturias minutes pelnė Lukas Lekavičius (26:21). Taikliais metimais apsikeitė T.Dimša ir A.Gydra (28:23). Kėlinį dėjimu baigė Artūras Gudaitis ir „Žalgiris“ po pirmos rungtynių pusės pirmavo 32:23.

R.Danys trečią kėlinį pradėjo taikliu tolimu metimu, tačiau tuo pačiu atsakė ir W.Cherry (35:26). Po A.Gudaičio bloko aikštelės šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir nutolo (41:26). Po dar kelių A.Gudaičio taškų skirtumas pasiekė 19-kos taškų ribą (49:33). Kėlinio pabaigoje svečiai sumažino deficitą ir komandas prieš lemiamą kėlinį skyrė 12 taškų (53:41).

D.Tarvydo tritaškis sumažino „Mažeikių“ deficitą iki vienženklio (55:46). Svečiai ir toliau nesulaikė A.Gudaičio, kuris karaliavo po krepšiu ir padidino „Žalgirio“ pranašumą (63:50). Per likusį laiką pirmuosius taškus pelnė Donatas Tarolis, iš toli pataikė W.Cherry ir aikštelės šeimininkai iškovojo pergalę 76:52.

„Žalgiris“: A.Gudaitis 23 tšk. (9 at. kam., 2 blk.), T.Dimša 12 tšk. (6 at. kam.), W.Cherry 8 tšk. (10 rez. perd.)., L.Lekavičius 8 tšk.

„Mažeikiai“: D.Tarvydas 12 tšk. (4 at. kam.), A.Gydra 10 tšk., R.Danys 10 tšk., V.Pikalavičius 7 tšk.