Jasikevičius: kuo ilgiau šita serija tęsis, tuo labiau OLY jausis savo stichijoje (0)

29995
Domantas Pipas, DELFI TV
2018 m. balandžio 19 d. 00:49
„Iškovota fantastiška pergalė, vyrai sunkiais momentais nepalūžo, o rungtynės buvo daugiau mažiau tokios, kokių ir tikėjomės“, – po pergalingai prasidėjusios Eurolygos ketvirtfinalio serijos Pirėjuje teigė Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius.

Žalgiris“ ketvirtfinalio iki trijų pergalių seriją pradėjo dramatiškoje kovoje su pratęsimu 87:78 įveikdamas Pirėjo „Olympiakos“.

Š. Jasikevičius neslėpė esantis itin patenkintas rezultatu, tačiau pabrėžė, kad po tokios sėkmės komandai itin pavojinga užmigti ant laurų.

„Manau, kad vyrai šį vakarą kentėjo. Neįmanoma žaisti idealiai, bet mes to ir nelaukėme. Po kažkokių vienų rungtynių tu savaitę džiaugiesi, turi kelias laisvas dienas. O dabar čia dar nieko neįvyko. Daug kas sako, kad atkrintamųjų serija prasideda, kai pergalę iškovoja išvykoje žaidžianti komanda. Taigi tai reiškia, kad serija prasidėjo. Ir dabar ji bus tikra. Ir mes, jeigu norime patekti į kitą etapą, turime gerinti savo žaidimą ir neužmigti ant laurų“, – tvirtino žalgiriečių treneris.

Anot stratego, pergalės receptas šioje serijoje – sugebėjimas atsilaikyti, išlaukti tinkamo momento ir oponentams suduoti nokautuojantį smūgį.

„Varžovai yra gerai besiginanti komanda ir mums yra pulti labai sunku. Reikia kentėti, kentėti, o kažkuriuo momentu smogti. Taip mes ir darėme. Atrodo, kad varžovai jau buvo perėmę kontrolę, bet tada Milaknis pataikė kelis labai svarbius tritaškius, – kalbėjo „Žalgirio“ vedlys. – Aš manau, kad kuo ilgiau šita serija tęsis, tuo labiau OLY jausis savo stichijoje. Ir mes turime tai suprasti, pajusti šią atmosferą. Reikia šiek tiek daugiau detalizmo ir mažiau paprastų klaidų.“

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai