Jasikevičius išskyrė jaunąjį žalgirietį Ulecką, o Šeškus prabilo apie komandos amžiaus cenzą (5)

10768
LKL
2018 m. gruodžio 30 d. 21:03
Kauno „Žalgiris“ (15-1) nesulaukė didesnio pasipriešinimo paskutinėse šiais metais „Betsafe – LKL“ lygos rungtynėse. Šarūno Jasikevičiaus vyrai Kauno sporto halėje kiek nepadoriu skirtumu 93:48 sutriuškino Prienų „Skycop“ (5-11) komandą.

„Žalgirio“ gretose daugiausiai taškų pelnė Brandonas Daviesas – 17, Aaronas White’as 16, Laurynas Birutis pridėjo 13, Lukas Uleckas 13. Pastarąjį spaudos konferencijoje išskyrė ir Š. Jasikevičius. „Lukui yra sunkiausiai rasti minučių, nes jo pozicijoje turime daugiausiai žaidėjų. Jis žaidė puikiai, tikrai daug davė komandai. Suprantame, kad tai yra LKL lygio žaidėjas. Tik nuo jo priklauso, ar bus kažkas daugiau“, – apie L. Ulecką kalbėjo Š. Jasikevičius.

„Po tokių rungtynių nėra ką pasakyti. Baisiausia, kad nesimato rezervo. Mindaugas Lukauskis atsigaus, taip, jis mums padės, bet... Gal treneris neišaiškina kažko, gal amžius. Nei teisintis nesinori, nei kažko kaltinti nesinori, tai yra baisiausia. Buvo momentai, kai tiesiog nepataikėme, tai tada pykti negaliu, buvo žaidimas kažkoks. Bet šiaip aikštelėje yra visiškas chaosas. Negalime teisintis, kad neturime pirmojo numerio. Viskas yra dėl energijos“, – po rungtynių kalbėjo Prienų „Skycop“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai