Jasikevičiui sunki serija nėra staigmena, Kurtinaitis prakalbo apie atostogas (0)

14589
LKL
2018 m. birželio 14 d. 22:58
„Kas tikėjosi, kad Kauno „Žalgiris“ lengvai laimės LKL finalą?“, – klausia Kauno ekipos strategas Šarūnas Jasikevičius. Ir sunki serija treneriui nėra staigmena, o išankstines prognozes Šaras vadina niekinėmis. Tuo metu Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Rimas Kurtinaitis piktinasi tuo, kaip „Žalgirio“ arenoje šį kartą dirbo mačo teisėjai.

„Mes norime labai greitai viską padaryti. Mes reikalaujame Kevino Pangoso, kad jis vestų komandą į priekį. Kaip čia pasakius, man nėra siurprizas, kad vyksta serija. Norinti laimėti reikia atiduoti visas jėgas. „Rytas“ yra labai gera komanda, turi aiškią viziją. Tai man nėra siurprizas. 4:0? Visi gali turėti savo nuomonę“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Šaras.

Rimas Kurtinaitis nesutiko su teiginiu, kad „Lietuvos ryto“ žaidėjų rotacija buvo per maža, o kai kurie krepšininkai pavargo.

„Ne, taip negalvoju. Už savaitės atostogos. Tada ir pailsėsime. Manau, teisėjai galėtų leisti grumtis rimčiau – susirenka keturi dideli kūnai. Mes pasiruošę kovoti“, – kalbėjo R. Kurtinaitis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai