Į Lietuvos tarptautinį verslo forumą atvykęs kino žvaigždė ir veiksmo filmų aktorius Jeanas Claude'as Van Damme'as vaikus mokė karatė. Jis dalyvavo jaunųjų karatistų treniruotėje ir jaunuoliams parodė keletą judėsių, patarė, kaip geriau atlikti tempimo pratimus. Šeštadienį Vilniuje žymus Holivudo aktorius daugiau nei valandą treniravo vaikus iš visos Lietuvos.

„Nesitikėjau, kad Van Damme‘as tiek išmano ir yra tiek įsigilinęs į kūno tobulinimą kovoms pasiruošti – būtent tamprumo pratimus ir žmogaus anatomiją. Nors pats esu meistras, per treniruotę labai daug išmokau. Žinoma, vaikams nebuvo lengva. Bet dabar turėdami šitą patirtį mes galėsime dar labiau kelti treniravimo lygį,“ – sakė Kyokushin karatė treneris ir daugkartinis Europos čempionas, kartu su Van Damme‘u vedęs vaikams treniruotę Valdemaras Gudauskas.

Įžengęs į salę, kurioje laukė išsirikiavę vaikai, aktorius perėmė iniciatyvą ir stebino puikia savo fizine forma.

„Treniruotė paliko neišdildomą įspūdį. Visos treniruotės metu jautėsi, kad jis yra tikras savo srities profesionalas ir specialistas, puikiai išmanantis savo darbą. Jautėsi puiki darbinė atmosfera, vaikų ir paties Van Damme‘o nuotaika taip pat buvo nuostabi. Treniruotė praėjo darbingai ir su dideliu noru tiek vaikų akyse, tiek veiduose. Man pačiam teko garbė pabūti Van Damme‘o treniruotės partneriu ir kartu su juo poroje rodyti pavyzdį susirinkusiems vaikams. Tai taip pat sukėlė daug gerų emocijų. Ši treniruotė bus didžiulė paspirtis ir patirtis tiek man kaip treneriui, tiek vaikams tęsiant jų sportines karjeras. Visi gavom neįkainojamą patirtį. Dėkoju šio renginio organizatoriams, Lietuvos Kyokushin karatė federacijai leidusiems man būti šio puikaus renginio dalimi,“ – sakė karate treneris Martynas Rastenis.

Pasibaigus treniruotei, aktorius kantriai visus vaikus apdalijo savo autografais ir su kiekvienu asmeniškai nusifotografavo.