Rungtynių pradžioje nedidelį pranašumą buvo įgijęs „Lietkabelis“ (5:2). Willas Cherry individualiomis pastangomis surengė spurtą 8:0 (5:10). Po dviejų minučių žaidimo „Žalgiris“ turėjo šansų padidinti savo persvarą iki dviženklės, tačiau Arno Labucko baudos metimai ir dėjimas apkarpė tarp komandų buvusį skirtumą (13:20).

Spurtu 6:0 antrąjį kėlinį pradėję žalgiriečiai įgavo dviženklį pranašumą (15:29). Pirmuosius ketvirčio taškus „Lietkabelis“ pelnė jam tik įpusėjus (17:31). Trys „Žalgirio“ tritaškiai iš eilės svečių pranašumą padidino iki 23 taškų (17:40). Prieš ilgąją pertrauką kauniečiai spurtą pratęsė dar 5 taškais – 19:45.

Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas išsilygino ir ekipos ilgą laiką keitėsi taškais (28:54). Nepaisant to, „Žalgiris“ atstatė turėtą pranašumą – 37:63.

„Lietkabelis“ spurtu 9:2 sumažino savo deficitą iki 19 taškų (46:65). Pasibaigus šiai atkarpai komandos vėl rungtyniavo lygiai (50:69). „Lietkabelis“ dar kartą spurtavo 8:0 (58:69). Evaldo Žabo 6 taškai iš eilės sugrąžino Panevėžio ekipai vienženklį deficitą (64:69), tačiau laiko sugrįžimui buvo per mažai ir kauniečiai išsaugojo pergalę – 67:73.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 24 tšk., Arnas Labuckas 14 tšk., Lukas Aukštikalnis 10 tšk.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 15 tšk., Edgaras Ulanovas 9 tšk., Willas Cherry 8 tšk., Paulius Jankūnas 8 tšk.