Ieškodamas fiasko Katare priežasčių Flickas bedė pirštu į naujų talentų ugdymą Vokietijoje (0)

4362
REUTERS
2022 m. gruodžio 2 d. 11:59
Vokietijos futbolo rinktinė turi pakankamai savybių vėl tapti dominuojančia jėga futbolo pasaulyje, bet šiuo metu šlubuoja jos gynyba, padėjusi laimėti keturis pasaulio čempionatus, pareiškė vyriausiasis treneris Hansi Flickas.

Nepaisant vakarykštės pergalės, Vokietijos rinktinei pasaulio futbolo čempionatas baigėsi.

Ketvirtadienį, gruodžio 1 d., Vokietija pagaliau iškovojo pirmąją pergalę grupės varžybose, nelengvai įveikusi Kosta Rikos atstovus rezultatu 4:2, tačiau japonai sensacingai nugalėjo ispanus rezultatu 2:1, o Hansi Flicko treniruojama komanda atsidūrė paskutinėje grupės vietoje dėl prastesnio įvarčių santykio ir iškrito pirmame ture – kaip ir 2018-aisiais.

Paklaustas, ko reikia Vokietijos nacionalinei rinktinei, kad vėl būtų laikoma elitine futbolo komanda, Hansi Flickas atsakė, kad būtų naudinga pasimokyti iš Ispanijos, kuri subūrė jauną ekipą, turinčią tvirtus taktinius pagrindus.

„Rezultatas prastas, nesiginčysiu, bet turime žaidėjų, atstovaujančių geriausiems klubams. Manau, kad, planuojant Vokietijos futbolo ateitį, gali tekti pakoreguoti treniruočių programas. Ne vienerius metus kalbame apie naujus vartininkus, naujus krašto gynėjus. Mes visada garsėjome gera gynyba. Ji mums būtina. Būtini pagrindai. Nors Ispanija šiandien pralaimėjo Japonijai, ispanai puikiai ginasi ir daug dėmesio skiria jaunų žaidėjų paruošimui. Jaunieji Ispanijos futbolininkai moka valdyti kamuolį, gerai išmano taktiką. Manau, kad ateityje ir ateinančius 10 metų reikėtų sutelkti dėmesį į jaunąją Vokietijos futbolininkų kartą“, – sakė treneris.

Taip pat Hansi Flickas atsisakė kaltinti ispanus dėl pralaimėjimo japonams, kurie su dviem pergalėmis atsidūrė grupės viršuje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai