Gruzijoje futbolo rungtynes sutrikdė į aikštę išbėgęs šuo (8)

5678
REUTERS
2018 m. spalio 9 d. 17:14
Gorio mieste vykusias šalies nacionalinės futbolo lygos rungtynes sutrikdė į futbolo aikštę išbėgęs šuo. Jis kelias minutes lakstė po veją, slapstėsi nuo jį gaudžiusio personalo ir bandė susidraugauti su žaidėjais.

Pašalinių pasirodymas futbolo aikštėje įprastai nepatinka nei žaidėjams, nei sirgaliams, nei sporto žurnalistams, tačiau savaitgalį į aikštę išbėgęs keturkojis futbolo gerbėjams sukėlė ne susierzinimą, o šypseną.

Futbolininkams po kojomis pradėjęs maišytis šuo buvo nusiteikęs draugiškai, tačiau kategoriškai atsisakė leistis personalo išvaromas. Mačą dėl nenumatyto svečio aikštėje teko sustabdyto trims minutėms. Per tą laiką gyvūnas bandė kelis sportininkus sudominti savo žaidimu, su futbolu neturinčiu nieko bendro.

Šuneliui didžiausią įspūdį paliko komandos „Torpedo“ vartininkas – jam jis skyrė daugiausia dėmesio. Medicinos personalas su atskalūnu elgėsi gana grubiai, o toks elgesys iš karto sukėlė tribūnose sėdėjusių žmonių pasipiktinimą.

Galų gale šunį išprašyti iš aikštės pavyko „Torpedo“ gynėjui Davidui Churcilavai. Jis, žaisdamas su įsibrovėliu, paėjo link tribūnų, nuo kur keturkojis ir buvo išvestas iš stadiono.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi