Grigonis: slysta iš rankų ta Eurolyga ir dėl to labai liūdna (1)

7837
2019 m. sausio 31 d. 21:22
Vis toliau nuo Eurolygos atkrintamųjų varžybų tolsta Kauno „Žalgiris“ (8-13). Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį išvykoje po itin prasto paskutinio kėlinio 64:74 (17:19, 20:17, 19:11, 8:27) nusileido Rimo Kurtinaičio treniruojamiems Maskvos srities „Chimki“ (8-13) krepšininkams.

Lietuvos čempionams tai jau šešta nesėkmė per pastarąsias 7 rungtynes.

„Ką čia komentuoti. Pralaimėjome vėl labai svarbias rungtynes. Ką čia sakyti, blogai, liūdna“, – kalbėjo rezultatyviausias „Žalgirio“ žaidėjas Marius Grigonis.

„Pats laisvas tiek metimų pramečiau. Duoda mesti, neįmeti. Jie įmetė. Tai plano detalės, elementaru, pataikymas tragiškas“, – nedaugžodžiavo gynėjas. – Buvo daug blogų dalykų gale. Sunku labai kalbėti. Slysta iš rankų ta Eurolyga ir dėl to labai liūdna“.

Jis per 28 minutes pelnė 15 taškų (0/4 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 6 pražangas, surinko 12 naudingumo balų.