Gražiausias LKL savaitės epizodas - triuškinantis J.Andersono dėjimas per M.Shakurą (0)

2221
LKL
2015 m. vasario 18 d. 10:51
Į praėjusios savaitės gražiausių BEKO-LKL epizodų dešimtuką pateko tris „Nevėžio“ krepšininkai, o puolėjas Thomas R.Davisas užėmė net dvi vietas. Taip pat sužibėjo žalgirietis Edgaras Ulanovas bei „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Antanas Kavaliauskas. Į dešimtuką taip pat buvo įtrauktas epizodas iš vienintelių šios savaitės rungtynių Alytuje, kur Paulius Dambrauskas dvitaškiu išplėšė pratęsimą, per kurį „Dzūkija“ palaužė „Juventus“.

Trečią vietą dešimtuke užėmė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkas Thomas R.Davisas. Po Luko Brazdauskio perdavimo jis efektingai įdėjo į krepšį ir įtvirtino aikštelės šeimininkų pergalę prieš „Lietkbalio“ ekipą.

Antroje vietoje „Pieno žvaigždžių“ puolėjas Tauras Jogėla, kuris rungtynėse su „Prienais“ po komandos draugo perdavimo ataką pabaigė įspūdingu dėjimu.

Gražiausiu praėjusios savaitės momentu išrinktas Jameso Andersono dėjimas. Rungtynėse su „Neptūnu“ žalgirietis „išmaudė“ klaipėdiečių gynėjus ir ataką baigė dėjimu, kurio jau nepajėgė sustabdyti ir Mustafa Shakuras.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai